Неділя, 12-Липня-2020, 11:56

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категорії розділу
Новини [6]
Батькам [14]
Учням [8]

Батькам
 • Поради по вихованню дитини
 • Чарівна сила похвали
 • Поради батькам
 • Про порядок закінчення 2010-2011 навчального року
 • Майбутнім першокласникам
 • Інформаційна система "Конкурс"

 • Методичний портал

  «Методичний портал»


  Учителям
 • Рекомендації про вивчення шкільних дисциплін у 2011-12н.р.
 • Перший урок 2011-2012 н.р.
 • Про закінчення 2011-2012 н.р.
 • Структура 2011-2012 н.р.
 • Про закінчення 2010-2011 навчального року
 • Про ведення класного журналу
 • Педагогічне навантаження
 • Про атестацію педпрацівників
 • Рекомендації по роботі над проблемою
 • Навчальні програми для 10-11 класів
 • Навчальні програми для 5-9 класів
 • Структура 2010-2011навчального року
 • Анотований перелік навчальних програм спецкурсів і курсів за вибором
 • Короткий термінологічний словник з інноваційних педагогічних технологій

 • Наше опитування
  Яка риса характеру найважливіша для людини?
  Всього відповідей: 15

  Пошук

  Veter myzik

  Програми

  Akvarium

  Курс валют

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Головна » Батькам
  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  м. Київ
  № 420 від 24.05.2007

  Про використання мобільних
  телефонів під час навчального процесу

  На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу

  НАКАЗУЮ:

  1. Заборонити з 1 вересня 2007 року використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

  2. Міністрові освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих, професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського, студентського, батьківського та інших органів самоврядування визначити порядок користування мобільним зв'язком у навчальних закладах.

  3. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Рудковська Р.А.), Українському науково-методичному центру практичної психології та соціальної роботи (Панок В.Г.) спільно із Академією педагогічних наук України, Академією медичних наук України вивчити питання і розповсюдити науково - обґрунтовані дані щодо впливу мобільного зв'язку на стан психічного та фізичного здоров'я дітей.

  4. Директору Українського державного центру позашкільної освіти (Ткачук В.В.) спільно із операторами стільникового зв’язку до 1 вересня 2007 року розробити Положення Всеукраїнського конкурсу на краще використання мобільних телефонів для отримання інформації в усіх галузях знань.

  5. Опублікувати даний наказ в Інформаційному збірнику та розмістити на
  сайті Міністерства освіти і науки України.

  6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника
  Міністра Жебровського Б.М.

  Міністр С.М.Ніколаєнко
  Категорія: Батькам | Переглядів: 941 | Додав: admin | Дата: 23-Серпня-2011

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  Н А К А З

  10.09.2003 N 612

  Про формування здорового способу життя
  дітей та молоді і заборону тютюнопаління
  в навчальних закладах та установах
  Міністерства освіти і науки України

  На виконання Указу Президента України від 15.03.2002 р. N 258/2002 [258/2002] "Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя", постанови Кабінету Міністрів України від
  21.06.2001 р. N 667 [667-2001-п] "Про затвердження Концепції державної політики у сфері здійснення контролю над тютюном", з метою формування навичок здорового способу життя і запобігання тютюновій залежності серед дітей та молоді, захисту здоров'я та прав людей жити у середовищі, вільному від тютюнового диму,

  Н А К А З У Ю:

    1. Заборонити паління у приміщеннях і на територіях навчальних закладів та установ Міністерства освіти і науки України.
    2. Міністерству освіти Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів та установ освіти:
    2.1. Видати відповідні накази і забезпечити контроль за їх виконанням.
    2.2. Активізувати роботу з пропаганди здорового способу життя серед дітей, молоді та педагогічних працівників. Розробити конкретні заходи з профілактики тютюнопаління.
    2.3. Морально та матеріально стимулювати педагогічних працівників, які не палять, займаються просвітницькою діяльністю щодо формування навичок здорового способу життя, профілактикою тютюнопаління та використовують інтерактивні тренінгові форми роботи з дітьми та молоддю.
    2.4. Інформацію про вжиті заходи подати Міністерству освіти і науки до 10 листопада 2003 року.
    3. Видавництву "Педагогічна преса" (Кузнецов Ю.Б.) організувати в засобах масової інформації постійно діючі рубрики із досвіду роботи навчальних закладів щодо формування навичок здорового способу життя серед дітей та молоді.
    4. Наказ опублікувати в "Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України", газеті "Освіта України" та розмістити на веб-сторінці Міністерства освіти і науки України.
    5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників міністра Огнев'юка В.О. та Степка М.Ф.

  Міністр В.Г.Кремень
  Категорія: Батькам | Переглядів: 877 | Додав: admin | Дата: 23-Серпня-2011 | Коментарі (0)

  Про проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах дивіться тут
  Категорія: Батькам | Переглядів: 769 | Додав: admin | Дата: 04-Квітня-2011

  Психологічні особливості дітей підліткового віку.

  Підлітковий вік характеризується підсиленням незалежності дітей від дорослих, майже в усіх сферах діяльності. Якщо молодший школяр, не дивлячись на свою безмежну рухливість і явний непослух, все ж повністю залежить від дорослих, які, якщо вони достатньо авторитетні, можуть впливати на психологію та поведінку дитини, то підліток набагато незалежніший і менше піддається зовнішньому психологічному впливові, особливо з боку дорослих , батьків, вчителів .Та ця незалежність відносна, є звичайним ще дитячим протестом на слова і дії дорослої людини , а не дорослий вчинок .

  Підлітковий вік характеризується підвищеною увагою дитини до самої себе, до своєї зовнішності, до самопізнання, самовиховання. Якщо у більшості молодшого школяра ще фактично не має особливого, незалежного від дорослої думки відношення до себе, та в підлітків воно є. Інша справа – на скільки воно досконале чи відповідає дійсності . Таке відношення до себе відрізняється психологічним різнобарв’ям : дитина знає і частково правильно може оцінювати себе як з позитивної, так і з негативної сторони, вбачаючи свої переваги і недоліки . Таке відношення може бути суперечливим. Підліток з одного боку може бачити і оцінювати себе як доволі достойного, заслуговуючи на повагу , а з іншого боку – як особистість, що має багато реальних недоліків, від яких потрібно звільнятися. Але і в цьому підліток частіше проявляє себе не як доросла людина, він по-дитячому перебільшує свої переваги і по-дитячому зменшує недоліки .

  Істотні відмінності підлітків від молодших школярів вбачається в особливостях нормативної свідомості і нормативній регуляції поведінки. Якщо молодший школяр в своїй поведінці і внутрішньому регулюванні орієнтується на соціальні норми, створені дорослими людьми, і практично не реагують на внутрішньо групові вікові норми (що встановлюються однолітками ), то підліток в цьому плані зорієнтований на однолітків.

  Прагнення до особистісного авторитету серед одноліток і до фізичного самовдосконалення, характерне для підлітків, породжує в них активний пошук зразок для наслідування, який вони знаходять серед старших за віком дітей і дорослих людей однієї з ним статі.

  Від молодших школярів підліток відрізняється і переходом від ігрових до реальних соціальних ролей. Якщо молодші ведуть себе в житті природно і безпосередньо, граючи роль тільки в грі, то підлітки починають пробувати себе в різних життєвих ситуаціях –роль лідера, роль знавця, роль дорослого. Особливо подобається підліткам грати роль дорослої людини серед старших по віку.

  Особливості спілкування з такими дітьми :

  - враховувати і дитячі, і дорослі риси дитини;

  - надавати їм більше самостійності при виборі теми для спілкування, уникаючи твердження „ ти ще цього не зрозумієш”;

  - не вимагати стандартного рішення питань, враховувати їх прагнення до оригінальності;

  - дати можливість проявити себе у тій ролі, яку він для себе вибрав, навіть, якщо є велика впевненість в невдачі.

  Категорія: Батькам | Переглядів: 1500 | Додав: admin | Дата: 14-Лютого-2011

  ОСОБЕННОСТИ ПСИХИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ ДЕТЕЙ
  МЛАДШЕГО ШКОЛЬНОГО ВОЗРАСТА

  Поступление в школу знаменует собой начало нового возрастного периода в жизни ребенка — начало младшего школьного возраста, ведущей деятельностью которого становится учебная деятельность.
  Л.С. Выготский отмечал интенсивное развитие интеллекта в младшем школьном возрасте. Развитие мышления приводит, в свою очередь, к качественной перестройке восприятия и памяти, превращению их в регулируемые, произвольные процессы.
  Ребенок 7–8 лет обычно мыслит конкретными категориями. Затем происходит переход к стадии формальных операций, которая связана с определенным уровнем развития способности к обобщению и абстрагированию.
  К моменту перехода в среднее звено школьники должны научиться самостоятельно рассуждать, делать выводы, сопоставлять, анализировать, находить частное и общее, устанавливать простые закономерности.
  Если учащиеся 1–2-го класса выделяют прежде всего внешние признаки, характеризующие действие объекта (что он делает) или его назначение (для чего он), то к 3–4-му классу школьники уже начинают опираться на знания, представления, сложившиеся в процессе обучения.
  Младший школьник в своем развитии идет от анализа отдельного предмета, явления к анализу связей и отношений между предметами и явлениями. Последнее есть необходимая предпосылка понимания школьником явлений окружающей жизни.
  Особые трудности возникают у учащихся в понимании причинно-следственных связей. Младшему школьнику легче устанавливать связь от причины к следствию, чем от следствия к причине. Это и понятно: от причины к следствию устанавливается прямая связь, рассмотрение же фактов в обратном порядке предполагает анализ самых разных причин, что ребенку зачастую еще не под силу.
  Развитие теоретического мышления, т.е. мышления в понятиях, способствует возникновению к концу младшего школьного возраста рефлексии (исследование природы самих понятий), которая преображает познавательную деятельность и характер отношений к другим людям и к самому себе.
  Под влиянием обучения память развивается в двух направлениях:
  — усиливается роль и удельный вес словесно-логического, смыслового запоминания (по сравнению с наглядно-образным);
  — ребенок овладевает возможностью сознательно управлять своей памятью и регулировать ее проявления (запоминание, воспроизведение, припоминание).
  В связи с относительным преобладанием первой сигнальной системы у младших школьников более развита наглядно-образная память. Дети лучше сохраняют в памяти конкретные сведения: события, лица, предметы, факты, чем определения и объяснения. Они склонны к запоминанию путем механического повторения, без осознания смысловых связей. Они часто заучивают текст дословно!
  Это объясняется тем, что младший школьник не умеет дифференцировать задачи запоминания (что надо запомнить дословно, а что в общих чертах, — этому надо учить).
  Он еще плохо владеет речью, ему легче заучить все, чем воспроизводить текст своими словами. Дети еще не умеют организовывать смысловое запоминание: разбивать материал на смысловые группы, выделять опорные пункты для запоминания, составлять логический план текста.
  К переходу в среднее звено у учащегося должна сформироваться способность к запоминанию и воспроизведению смысла, существа материала, доказательства, аргументации, логических схем рассуждений.
  Очень важно научить школьника правильно ставить цели для запоминания материала. Именно от мотивации зависит продуктивность запоминания. Если ученик запоминает материал с определенной установкой, то этот материал запоминается быстрее, помнится дольше, воспроизводится точнее.
  У мальчиков и девочек младшего школьного возраста есть некоторые различия в запоминании. Девочки умеют заставить себя, настроить на запоминание, их произвольная механическая память лучше, чем у мальчиков. Мальчики оказываются более успешными в овладении способами запоминания, поэтому в ряде случаев их опосредованная память оказывается более эффективной, чем у девочек.
  В процессе обучения восприятие становится более анализирующим, более дифференцированным, принимает характер организованного наблюдения; изменяется роль слова в восприятии. У первоклассников слово по преимуществу несет назывную функцию, т.е. является словесным обозначением после узнавания предмета; у учащихся более старших классов слово-название является скорее самым общим обозначением объекта, предшествующим более глубокому его анализу.
  В развитии восприятия велика роль учителя, который специально организует деятельность учащихся по восприятию тех или иных объектов, учит выявлять существенные признаки, свойства предметов и явлений. Одним из эффективных методов развития восприятия является сравнение. Восприятие при этом становится более глубоким, количество ошибок уменьшается.
  Возможности волевого регулиров ... Читати далі »

  Категорія: Батькам | Переглядів: 1941 | Додав: admin | Дата: 14-Лютого-2011

  ТЕСТ ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ


  Правильна ли Ваша позиция по отношению к детям?

  1. Ваша дочь (сын) требует переключить телевизор с фильма, кото­рый вам нравится, на программу рок-музыки. Что вы делаете?

  а) Выполняете просьбу и слушаете рок-музыку вместе с ней?
  б) Отвечаете, что ей придется подождать, пока закончится фильм?
  в) Обещаете купить для нее портативный телевизор?
  г) Записываете фильм на видеокассету, а дочери позволяете слу­шать рок-музыку?

  2. Вы видите в своих детях:

  а) Людей равных вам?
  б) Тех, кто может помочь вам заново пережить свою молодость?
  в) Маленьких взрослых?
  г) Тех, кто постоянно нуждается в ваших добрых советах?

  3. Какую прическу вы носите?

  а) Которая больше всего вам подходит?
  б) Которая отвечает последней моде?
  в) Которая копирует прическу рок-звезды?
  г) Которая копирует стиль сына?

  4. Поговорим о вашем возрасте:

  а) Знают ли ваши дети, сколько вам лет?
  б) Вы предпочитаете не замечать и не подчеркивать разницу в воз­расте между вами и детьми?
  в) Скрываете ли вы свой возраст от детей?
  г) Настаиваете ли на том, что знаете больше, потому что старше?

  5. Как вы одеваетесь?

  а) Подражаете стилю рок-звезды, любимой дочерью (сыном)?
  б) Стараетесь следовать стилю ребенка, полагая, что это поможет установить более тесную связь
  ежду вами?
  в) Выбираете ту одежду, которая лучше вам подходит?
  г)Следуете молодежной моде, потому что вы чувствуете себя моложе?

  6. Как вы поступите, если заметите, что сын-подросток вдел в ухо серьгу?

  а) Посчитаете, что это его личное дело?
  б) Станете подшучивать над его женственностью?
  в) Скажете, что это модно, не желая, чтобы он счел вас старомодным
  г)Купите такую же серьгу и наденете ее?

  7. Сын (дочь) заводит музыку на полную громкость, а вы?

  а) Затыкаете уши ватой и делаете свои дела?
  б) Уменьшите громкость?
  в) Миритесь с этим, раз уж ему (ей) так хочется?
  г) Говорите, что музыка буквально бьет вас по голове?

  8. При споре с детьми вы:

  а) Редко говорите, что они ошибаются, опасаясь, как бы они не стали отвергать вас вовсе?
  б)Соглашаетесь изменить позицию, потому что дальнейший спор бесполезен?
  в)Оставляете последнее слово за детьми, не желая с ними ссориться?
  г) Соглашаетесь с ними, если они действительно правы?

  9. Дети пригласили в гости сверстников, и вы:

  а) Предоставляете их самим себе: пусть делают, что хотят?
  б) Составляете им компанию, стремясь держаться на равных?
  в)Спрашиваете гостей, считают ли они своих родителей тоже та­кими веселыми, как вас?
  г) Ни во что не вмешиваетесь, но даете понять, что всегда рядом, на случай, если что-то произойдет?

  10. Дети собираются на дискотеку, но вас с собой не берут, вы:

  а) Не удивляетесь, потому что они знают, как вам трудно выдер­жать эти новые танцы?
  б) Печалитесь, потому что хотели потанцевать вместе с ними?
  в) Обижаетесь, потому что они не хотят разделить с вами свое ве­селье?
  г) Расстраиваетесь, потому что готовились пощеголять в обновке?

  П. Когда вы пытаетесь вести себя так, будто вы не старше своих детей, почему так делаете?

  а) Чтобы быть с детьми в хороших отношениях?
  б) Потому что это помогает сократить разницу в возрасте?
  в) Потому что это может держать семью вместе?
  г) Потому что для вас это естественно?

  12. Свои отношения с детьми строите так:

  а) Обращаетесь с ними, как со взрослыми?
  б) Обращаетесь с ними, как с маленькими?
  в) Стараетесь быть их приятелями?
  г) Ведете себя, так как должно родителям?

  Подсчитайте ваши баллы, пользуясь таблицей

  ... Читати далі »
  Категорія: Батькам | Переглядів: 836 | Додав: admin | Дата: 14-Лютого-2011

  Про правила прийому до ВУЗів
  Інформація | 11-Листопад-2010, 19:58
  Міністерство освіти і науки оприлюднило правила прийому до вищих    навчальних закладів у 2011 році

  Згідно з умовами прийому, зарахування до вищого навчального закладу відбуватиметься на підставі рейтингового балу вступника, який складатиметься з балів отриманих на зовнішньому незалежному оцінюванні, балів шкільного атестату, а також додаткових балів за успіхи у навчанні та закінчення підготовчих курсів у вузі.

  Для вступу до вищого навчального закладу абітурієнту потрібно буде подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів. Мінімальний прохідний бал з кожного предмету складатиме 124, максимально можливий 200.

  Обов'язковим предметом залишається українська мова та література. Сертифікат з цього предмету потрібно подавати при вступі на будь-яку спеціальність. Інші два конкурсні предмети, на відміну від 2010 року, визначені у спеціальному додатку до умов вступу (у цьому році предмети визначали вузи).

  Як і у 2010 році, до балів зовнішнього незалежного оцінювання додаватиметься середній бал шкільного атестату перерахований за 200-бальною шкалою.

  Цьогорічним нововведенням є нарахування додаткових балів за особливі успіхи у навчанні та за закінчення факультетів довузівської підготовки.

  Відтак, призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук нараховуватиметься від 30 до 50 балів. (Особам, нагородженим дипломами I ступеня, – 50 балів, IІ ступеня, – 40 балів, IІІ ступеня, – 30 балів).

  Також, додаткові 20 балів будуть нараховуватись особам, які закінчили факультети довузівської підготовки при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки.

  Деякі питання проведення вступної кампанії 2011 року:

  За матеріалами сайту http://osvita.ua/

  Категорія: Батькам | Переглядів: 753 | Додав: admin | Дата: 01-Лютого-2011  1 урок  8.30-9.15     перерва 10 хв
  2 урок 9.25-10.10    перерва 15 хв
  3 урок 10.25-11.10  перерва 15 хв
  4 урок 11.25-12.10  перерва 10 хв
  5 урок 12.20-13.05  перерва  5 хв
  6 урок 13.10-13.55  перерва  5 хв
  7 урок 14.00-14.45
  Категорія: Батькам | Переглядів: 731 | Додав: admin | Дата: 31-Січня-2011

  Категорія: Батькам | Переглядів: 1423 | Додав: admin | Дата: 31-Січня-2011

  1 2 »
  Ввійдіть або зареєструйтесь

  Корисні посилання
 • Мої знання
 • Освітній сайт Дніпропетровщини
 • Класна оцінка
 • ЗШ № 2
 • ЗШ № 3
 • ЗШ № 4
 • ЗШ № 5
 • ЦДТ "Надія"
 • Відділ освіти
 • Офіційний сайт міського голови
 • Міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради
 • Міністерство освіти і Науки
 • Газета «Освіта України»
 • Освіта UA
 • Острів знань
 • Шкільна освіта
 • Освітній портал
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Сайти наших вчителів

  Пошук

  Міні-чат
  500

  Календар подій
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Погода
  Першотравенськ

  Випускникам
 • Все про ЗНО
 • Міністерство освіти і науки України
 • Перелік вищих навчальних закладів
 • Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Портал про ЗНО
 • Інформаційна система "Конкурс"

 • Учнівські конкурси
 • Фізичний конкурс «Левеня»
 • «Природознавча гра "Геліантус"»
 • Українознавча гра «Соняшник»
 • Конкурс по языкознанию «Русский медвежонок»
 • Природничий конкурс « Колосок»
 • Математичний конкурс «Кенгуру»
 • Конкурс «Бобер»

 • Можна користуватись

  Архив записей

  Вверх
  Першотравенська ЗШ № 1 © 2020
  Використовуються технології uCoz